Garret 1-Light Pendant
Item Number: IN21365ORB
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 5.25 x H 11.25 in |
| Bulb Type | 1-60W Medium T30 |
| Canopy | 5.25″ dia. |
| Chain & Wire Dimension | 12′ wire |
| Finish | Oil-Rubbed Bronze |
| Material | Steel |
| Stems | 3-12″, 1-6″, 1-3″ |
Item Number:
IN21365ORB
Categories: Garret, Indoor Pendants & Foyer Lights
