Portsmith 2-Light Island Pendant
Item Number: IN21224PN
| Weight | 13.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | L 30 x W 6 x H 6 in |
| Bulb Type | 2-60W Medium |
| Canopy | 5″ dia. |
| Chain & Wire Dimension | 12′ wire |
| Finish | Polished nickel |
| Glass Type | Clear |
| Material | Steel |
| Stems | 3-12″, 1-6″, 1-3″ |
Item Number:
IN21224PN
Categories: Indoor Pendants & Foyer Lights, Portsmith
