Builder’s Choice 1-Light Wall Mount
Item Number: 100WH
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 4.5 x H 7.25 in |
| Back-Plate Dimensions | 4.5″ |
| Bulb Type | 1-60W Medium |
| Finish | Gloss White |
| Glass Type | Clear jelly jar |
| Height on Center | 2.5″ |
| Material | Steel |
| Extension From Wall | 5.5″ |
Item Number:
100WH
Categories: Builders' Choice, Outdoor Wall Lights
