Cooper 1-Light Wall Mount
Item Number: 1511RB
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 6.25 x H 16 in |
| Back-Plate Dimensions | 16″ x 6.25″ |
| Bulb Type | 1-100W Medium |
| Finish | Raw brass |
| Glass Type | White opal |
| Height on Center | 8″ |
| Material | Steel |
| Extension From Wall | 5.75″ |
Item Number:
1511RB
Categories: Cooper, Outdoor Wall Lights
