Dylan 1-Light Wall Mount
Item Number: 1702CH
| Weight | 3.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 7.5 x H 13 in |
| Back-Plate Dimensions | 5″ dia. |
| Bulb Type | 1-100W Medium |
| Finish | Chrome |
| Glass Type | Clear Seeded |
| Height on Center | 2.5″ |
| Material | Steel |
| Extension From Wall | 8.5″ |
Item Number:
1702CH
Categories: Dylan, Outdoor Wall Lights
