Milano 3-Light Hanging Lantern
Item Number: 39826ORB
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 11 x H 23.25 in |
| Bulb Type | 3-60W Candelabra |
| Canopy | 5.5″ dia. |
| Chain & Wire Dimension | 5′ chain, 10′ wire |
| Finish | Oil-Rubbed Bronze |
| Glass Type | Clear Seeded |
| Material | MarbleX® |
Item Number:
39826ORB
Categories: Marblex®, Milano, Outdoor Hanging
