Suffolk 1-Light Wall Mount
Item Number: 5062BK
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 9 x H 18.25 in |
| Back-Plate Dimensions | 7.25″ x 4.25″ |
| Bulb Type | 1-100W Medium |
| Finish | Matte Black |
| Glass Type | Clear Seeded |
| Height on Center | 13.75″ |
| Material | Cast Aluminum |
| Extension From Wall | 10.75″ |
Item Number:
5062BK
Categories: Outdoor Wall Lights, Suffolk
