Vista II 1-Light Wall Mount
Item Number: 31942ABZ
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 8 x H 12.25 in |
| Back-Plate Dimensions | 10.50″ x 5.25″ |
| Bulb Type | 1-100W Medium |
| Finish | Architectural Bronze |
| Glass Type | Rain Seeded |
| Height on Center | 3.75″ |
| Material | MarbleX® |
| Extension From Wall | 9.25″ |
Item Number:
31942ABZ
Categories: Outdoor Wall Lights, Vista II
