Wexford 3-Light Wall Mount
Item Number: 5013BK
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 9.25 x H 24 in |
| Back-Plate Dimensions | 7″ x 4.5″ |
| Bulb Type | 3-60W Candelabra |
| Finish | Matte Black |
| Glass Type | Clear beveled |
| Height on Center | 17.25″ |
| Material | Cast Aluminum |
| Extension From Wall | 10.25″ |
Item Number:
5013BK
Categories: Outdoor Wall Lights, Wexford
