Monet 5-Light Pendant
Item Number: TP20051BR
| Weight | 19.36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | L 34 x W 4.5 x H 10 in |
| Bulb Type | 5-100W Medium |
| Canopy | 5″ x 10″ |
| Finish | Brass |
| Glass Type | Blue/Gold Cylindrical |
| Chain & Wire Dimension | 12′ wire |
| Stems | 6-12″, 2-6″, 2-3″ |
