Solea 2-Light Pendant
Item Number: TP30002ATB
| Weight | 5.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 13.75 x H 26.5 in |
| Bulb Type | 2-60W Medium |
| Canopy | 5″ dia. |
| Finish | Antique Brass |
| Glass Type | Opal |
| Material | Steel |
| Chain & Wire Dimension | 12′ wire |
