Charley 1-Light Mini-Pendant
Item Number: IN21050ORB
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | L 9.25 x W 9.25 x H 8.5 in |
| Bulb Type | 1-100W Medium |
| Canopy | 5.5″ sq. |
| Chain & Wire Dimension | 12′ wire |
| Finish | Oil-Rubbed Bronze |
| Material | Steel |
| Stems | 3-12″, 1-6″, 1-3″ |
Item Number:
IN21050ORB
Categories: Acclaim Lighting, Charley, Indoor Collections, Indoor Lighting, Indoor Pendants & Foyer Lights
