Astro 1-Light Wall Mount
Item Number: 4712ABZ
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 6 x H 9 in |
| Back-Plate Dimensions | 4.75″ dia. |
| Bulb Type | 1-60W Medium |
| Finish | Architectural Bronze |
| Glass Type | Frosted seeded |
| Height on Center | 4.25″ |
| Material | Powder Coated Steel |
| Extension From Wall | 7.5″ |
Item Number:
4712ABZ
Categories: Astro, Outdoor Wall Lights
