Calvert 3-Light Wall Mount
Item Number: 1762ORB
| Weight | 4.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 9 x H 15 in |
| Back-Plate Dimensions | 8.75″ x 4.75″ |
| Bulb Type | 3-60W Candelabra |
| Finish | Oil-Rubbed Bronze |
| Glass Type | Clear Seeded |
| Height on Center | 4.5″ |
| Material | Steel |
| Extension From Wall | 10.5″ |
Item Number:
1762ORB
Categories: Calvert, Outdoor Wall Lights
