Craftsman 2 1-Light Wall Mount
Item Number: 5181BK
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 8 x H 15.5 in |
| Back-Plate Dimensions | 6″ x 4.5″ |
| Bulb Type | 1-100W Medium |
| Finish | Matte Black |
| Glass Type | Clear beveled |
| Height on Center | 4.5″ |
| Material | Cast Aluminum |
| Extension From Wall | 8.25″ |
Item Number:
5181BK
Categories: Craftsman 2, Outdoor Wall Lights
