Naples 1-Light Wall Mount
Item Number: 2111MM
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 9.5 x H 22.75 in |
| Back-Plate Dimensions | 8.25″ x 5″ |
| Bulb Type | 1-100W Medium |
| Finish | Marbleized Mahogany |
| Glass Type | Clear Seeded |
| Height on Center | 12.75″ |
| Material | Cast Aluminum |
| Extension From Wall | 11.75″ |
Item Number:
2111MM
Categories: Naples, Outdoor Wall Lights
