Naples 3-Light Hanging Lantern
Item Number: 2126MM
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 11.25 x H 24.5 in |
| Bulb Type | 3-60W Candelabra |
| Canopy | 4.75″ dia. |
| Chain & Wire Dimension | 5′ chain, 10′ wire |
| Finish | Marbleized Mahogany |
| Glass Type | Clear Seeded |
| Material | Cast Aluminum |
Item Number:
2126MM
Categories: Naples, Outdoor Hanging
