Suffolk 1-Light Wall Mount
Item Number: 5060BK
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 6.75 x H 15 in |
| Back-Plate Dimensions | 6″ x 4.5″ |
| Bulb Type | 1-100W Medium |
| Finish | Matte Black |
| Glass Type | Clear Seeded |
| Height on Center | 12″ |
| Material | Cast Aluminum |
| Extension From Wall | 8″ |
Item Number:
5060BK
Categories: Outdoor Wall Lights, Suffolk
