Palla 1-Light Accent Table Lamp
Item Number: TA5850
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 10 x H 20 in |
| Bulb Type | 1-75W Medium |
| Cord Information | 6′ clear plug-in |
| Finish | Polished Chrome |
| Material | Steel, Crystal & Fabric |
| Shade Dimensions | 6″ x 10″ W x 8.5″ H |
| Shade Material | White Linen Tapered Shade |
| Switch Information | On/off rotary |
Item Number:
TA5850
Categories: Palla, Table & Accent Lamps
