Palla 2-Light Table Lamp
Item Number: TT5800
| Weight | 11.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 16 x H 29 in |
| Bulb Type | 2-100W Medium |
| Cord Information | 6′ clear plug-in |
| Finish | Polished Chrome |
| Material | Steel, Crystal & Fabric |
| Shade Dimensions | 13″ x 16″ W x 13″ H |
| Shade Material | White Linen Tapered Shade |
| Switch Information | On/off pull chain |
Item Number:
TT5800
Categories: Palla, Table & Accent Lamps
