Rotunda 1-Light Table Lamp
Item Number: TT5110-76
| Weight | 4.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 15 x H 31 in |
| Bulb Type | 1-150W Medium |
| Cord Information | 6′ black plug-in |
| Finish | Matte Black/ Hand Painted Antique Gold |
| Material | Steel & Fabric |
| Shade Dimensions | 14″ x 15″ W x 10.75″ H |
| Shade Material | Homespun Tapered Linen Shade |
| Switch Information | 3-way rotary |
Item Number:
TT5110-76
Categories: Rotunda, Table & Accent Lamps
