Capprice 1-Light Table Lamp
Item Number: TT80061BK
| Weight | 5.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 11.5 x H 20 in |
| Bulb Type | 1-100W Medium |
| Cord Information | 6′ black plug-in |
| Finish | Matte Black |
| Material | Wood |
| Shade Dimensions | 11.5″ D x 7.25″ H |
| Shade Material | Black Iron Mesh Drum Shade |
| Switch Information | Black on/off line |
Item Number:
TT80061BK
Categories: Capprice, Table & Accent Lamps
