Shine 1-Light Table Lamp
Item Number: TT7702-66
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | L 14.5 x W 7 x H 30.75 in |
| Bulb Type | 1-100W Medium |
| Cord Information | 6′ clear plug-in |
| Finish | Hand Painted Weathered Pewter |
| Material | Steel, Acrylic & Fabric |
| Shade Dimensions | 14.5″ L x 7″ W x 11″ H |
| Shade Material | Off-White Shantung Shade |
| Switch Information | 3-way rotary |
Item Number:
TT7702-66
Categories: Shine, Table & Accent Lamps
