Vitozzi 2-Light Sconce
Item Number: TW40005ASL
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 7.5 x H 18 in |
| Back-Plate Dimensions | 15.25″ x 7″ |
| Bulb Type | 2-60W Candelabra |
| Finish | Antique Silver Leaf |
| Height on Center | 9″ |
| Material | Steel |
| Extension From Wall | 4″ |
Item Number:
TW40005ASL
Categories: Vitozzi, Wall Sconces & Vanity Lights
