Plexus 1-Light Sconce
Item Number: TW40061GY
| Weight | 15.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 12.25 x H 13.75 in |
| Back-Plate Dimensions | 13.75″ x 8″ |
| Bulb Type | 1-100W Medium |
| Cord Information | 8′ gray plug-in |
| Finish | Gray |
| Material | Iron |
| Switch Information | Clear on/off line |
| Extension From Wall | 50″ |
Item Number:
TW40061GY
Categories: Plexus, Wall Sconces & Vanity Lights
