Basetti 1-Light Sconce
Item Number: TW40014GD
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 5 x H 13 in |
| Back-Plate Dimensions | 12.75″ x 4.75″ |
| Bulb Type | 1-60W Medium |
| Finish | Gold |
| Height on Center | 6.5″ |
| Material | Steel |
| Extension From Wall | 4″ |
Item Number:
TW40014GD
Categories: Basetti, Wall Sconces & Vanity Lights
