Lunette 2-Light Sconce
Item Number: TW40037AB
| Weight | 3.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 17 x H 9.25 in |
| Back-Plate Dimensions | 5″ x 5″ |
| Bulb Type | 2-100W Medium |
| Finish | Aged Brass |
| Glass Type | Smoked |
| Height on Center | 4.25″ |
| Material | Steel |
| Extension From Wall | 8.25″ |
Item Number:
TW40037AB
Categories: Lunette, Wall Sconces & Vanity Lights
