Lunette 4-Light Sconce
Item Number: TW40038AB
| Weight | 6.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 29.25 x H 10.75 in |
| Back-Plate Dimensions | 5″ x 5″ |
| Bulb Type | 4-100W Medium |
| Finish | Aged Brass |
| Glass Type | Smoked |
| Height on Center | 5.5″ |
| Material | Steel |
| Extension From Wall | 8.25″ |
Item Number:
TW40038AB
Categories: Lunette, Wall Sconces & Vanity Lights
