Arris 1-Light Sconce
Item Number: TW40070AB
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 5 x H 6 in |
| Back-Plate Dimensions | 6″ x 6″ |
| Bulb Type | 1-60W Medium |
| Cord Information | 8′ clear plug-in |
| Finish | Aged Brass |
| Material | Steel |
| Switch Information | White hi/low/off |
| Extension From Wall | 5″ |
Item Number:
TW40070AB
Categories: Arris, Wall Sconces & Vanity Lights
