Finestra 1-Light ADA Wall Sconce
Item Number: TW6600
| Weight | 2.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 6 x H 15.5 in |
| Back-Plate Dimensions | 4.5″ x 15″ |
| Bulb Type | 1-60W Candelabra |
| Finish | Espresso/ Polished Chrome |
| Height on Center | 7.75″ |
| Material | Steel & Fabric |
| Extension From Wall | 4″ |
| Shade Material | Homespun Linen Shade |
Item Number:
TW6600
Categories: Finestra, Wall Sconces & Vanity Lights
