Lunette 3-Light Sconce
Item Number: TW40040AB
| Weight | 5.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 26 x H 9 in |
| Back-Plate Dimensions | 5″ x 5″ |
| Bulb Type | 3-100W Medium |
| Finish | Aged Brass |
| Glass Type | Smoked |
| Height on Center | 5.5″ |
| Material | Steel |
| Extension From Wall | 8.25″ |
Item Number:
TW40040AB
Categories: Lunette, Wall Sconces & Vanity Lights
