Lunette 6-Light Pendant
Item Number: TP20035AB
| Weight | 8.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | L 17.5 x W 14 x H 23.75 in |
| Bulb Type | 6-100W Medium |
| Canopy | 5″ dia. |
| Finish | Aged Brass |
| Glass Type | Smoked |
| Chain & Wire Dimension | 12′ wire |
| Stems | 3-12″, 1-6″, 1-3″ |
