Bellagio 1-Light Wall Lantern
Item Number: 39702BC
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 6.75 x H 18 in |
| Back-Plate Dimensions | 8.75″ x 5.25″ |
| Bulb Type | 1-100W Medium |
| Finish | Black Coral |
| Glass Type | Clear Seeded |
| Height on Center | 9.25″ |
| Material | MarbleX® |
| Extension From Wall | 10″ |
Item Number:
39702BC
Categories: Bellagio, Marblex®, Outdoor Wall Lights
