Mystere 1-Light Pendant
Item Number: BP6059
| Weight | 8.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 16 x H 8.25 in |
| Bulb Type | 1-100W Medium |
| Canopy | 6″ dia. |
| Chain & Wire Dimension | 12′ wire |
| Finish | Polished Chrome |
| Glass Type | Clear Dimpled |
| Material | Steel & Glass |
Item Number:
BP6059
Categories: Mystere, Trend® By Acclaim Lighting, Trend® Collections
