Scope 1-Light Pendant
Item Number: TP4386
| Weight | 1.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 3.25 x H 12 in |
| Bulb Type | 1-60W Medium |
| Canopy | 5″ dia. |
| Finish | Brushed Nickel |
| Material | Steel & Glass |
| Chain & Wire Dimension | 12′ wire |
| Shade Material | Clear glass and mesh |
