Scope 4-Light Pendant
Item Number: TP4389
| Weight | 10.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | L 19.75 x W 3.25 x H 12 in |
| Bulb Type | 4-60W Medium |
| Canopy | 27.5″ x 5″ |
| Finish | Brushed Nickel |
| Material | Steel & Glass |
| Chain & Wire Dimension | 4-12′ wire |
| Shade Material | Clear glass and mesh |
