Trend®Home 4-Light Table Lamp
Item Number: TT80055BK
| Weight | 15.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 18 x H 25 in |
| Bulb Type | 4-60W Candelabra |
| Cord Information | 6′ black plug-in |
| Finish | Matte Black |
| Material | Steel |
| Shade Dimensions | 17″ D x 6.75″ H |
| Shade Material | Black Mesh Drum Shade |
| Switch Information | Black hi/low |
Item Number:
TT80055BK
Categories: Table & Accent Lamps, Trend® Home
