Brella 1-Light Adjustable Arc Floor Lamp
Item Number: BFA8400
| Weight | 45.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | L 62.5 x W 15.5 x H 85.75 in |
| Bulb Type | 1-150W Medium |
| Cord Information | 8′ clear plug-in |
| Finish | Brushed Nickel |
| Material | Steel, Marble & Fabric |
| Shade Dimensions | 15.5″ D x 11.5″ H |
| Shade Material | Sheer Snow Shantung Two Tier Shade |
| Switch Information | Inline foot |
Item Number:
BFA8400
Categories: Brella, Floor Lamps
