Urban Basic 2-Light Adjustable Table Lamp
Item Number: TTB420-26
| Weight | 7.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | W 16 x H 24-31 in |
| Bulb Type | 2-60W Medium |
| Cord Information | 6′ clear plug-in |
| Finish | Polished Chrome |
| Material | Steel & Fabric |
| Shade Dimensions | 14″ x 16″ W x 9″ H |
| Shade Material | Off-White Linen Tapered Shantung Shade |
| Switch Information | On/off pull chain |
Item Number:
TTB420-26
Categories: Table & Accent Lamps, Urban Basic
